למה כדאי לעשות פרסום ממומן בפייסבוק?

Digital_Marketing Facebook ווי דו מדיה

למה כדאי לעשות
פרסום ממומן בפייסבוק?

האזינו למאמר:


עם יותר מ -1.5 מיליארד משתמשים המבקרים מדי יום
, פייסבוק היא ללא ספק הפלטפורמה הגדולה ביותר במדיה החברתית כיום ויש לכך יתרונות רבים. לא רק שאנשים יכולים להשתמש בה באופן אישי לצורך חיבור עם חברים ומשפחה, אלא שהיא גם משמשת ככלי לקידום ופרסום לעסקים.

כיום, עסקים רבים משווקים את העסק בפייסבוק כדי לקדם את המותגים והשירותים שלהם ולהרחיב את עסקיהם. פרסום ממומן בפייסבוק מאפשר לעסקים לקיים קשרים ולמצוא לקוחות פוטנציאליים ונחשב לחלק הכרחי בתמהיל השיווק של כל עסק.

מהו תהליך עבודה של קידום בפייסבוק?

לפני שאנחנו נכנסים "למים העמוקים" חשוב לדעת לשחות. טרם הקידום בפייסבוק אנחנו נצטרך להבין את מטרות השיווק והיעדים של העסק, לחקור מתחרים , לעשות מחקר קבוצות ומעקב אחר ביצועי המתחרים בדפים העסקים. לאחר שנקבל את כל התמונה המלאה אנחנו נדע איך אנחנו צריכים לפעול בזירה ולהכין תכנית אסטרטגית מקצועית שתעזור לך להשיג את מטרות הפרסום.

יתרונות הפרסום בפייסבוק:

יתרון ראשון הוא החשיפה הפוטנציאלית והיא אדירה ותלויה בתקציב הפרסום. ניתן להגיע לקהל יעד ממוקד על פי פילוח דמוגרפי או תחומי עניין מסוימים, שיתוף בקבוצות בעלי אותן תחומי עניין להגדלת חשיפה באופן אורגני (ללא תשלום לפייסבוק).

יתרון שני הוא העלות נמוכה יחסית, להבדיל מפלטפורמות פרסום שונות ובכך מאפשר גם לעסקים קטנים ועצמאים להיכנס לעולם הפרסום בדיגיטל.  זאת ועוד, פייסבוק מאפשרת אפשרויות תמחור שונות ע"פ בחירת המפרסם, כגון חשיפה או תפוצה של מודעות, מעורבות, הקלקות ועוד.

יתרון שלישי שפייסבוק מציעה הוא האפשרות של ניתוח ובקרה של הקמפיינים ובכך, ניתן למדוד ולאמוד את התוצאות ולהכריע איזו שיטה פועלת יותר טוב (משיגה לנו את התוצאות הרצויות בעלות נמוכה) ואיזו שיטה פועלת פחות. מדובר ביתרון משמעותי המאפשר דינאמיות פרסומית גבוהה, אשר תביא לפרסום מוצלח יותר. כמו כן, חברתנו מספקת ללקוח דוחות און ליין בשקיפות מלאה, למעקב ובקרה אחר תוצאות הקמפיינים ובכך להתעדכן בכמות החשיפות, הקלקות והאם הקמפיין משיג את מטרותיו על ידי השגת ביצועים ועוד פרמטרים שבוצעו בשלב החקר המקדים להתחלת הקמפיין.

יתרון רביעי בפרסום בפייסבוק הוא האפשרות להוסיף מגוון מודעות ולבחור את מטרת הפרסום בהתאם לצורך שלנו. המודעות יכולות להפנות את הגולשים לדפי נחיתה, לסרטון, כקישור לעמוד העסקי, לאתר לרכישת מוצרים, כקובץ לידים ועוד.

יתרון חמישי זה היכולת התממשקות למוצרים חיצוניים אשר אנו יכולים להפעיל באוטומציה טריגרים שונים אחרים של כלי פרסום כגוון בניית צ'ט בוט לדף העסקי והכנת תסריטי שיחה לפונה, התממשקות מול מערכת זאפייר לקבלת לידים אונליין וחיבור למערכת דיוור שמפעילה אוטומציה של דיוורים על כל לקוח חדש ועוד..

יתרון נוסף, הוא היכולת לבצע רימרקטינג (שיווק מחדש) עבור כל אותם גולשים שביצעו אינטרקציה עם המודעה או אשר הגיעו לדף הנחיתה/ דף ספציפי באתר ובכך להפוך אותם ללקוחות פוטנציאליים עם אחוזי המרה גבוהים.

באמצעות הפרסום בפייסבוק אנו נחשוף את העסק שלכם בפני לקוחות חדשים , נעדכן את הלקוחות הקיימים על מבצעים ועדכונים שתרצו להעביר ונגיע לקהלים שלא חשבתם שאפשר להגיע אליהם. כל זה יתאפשר בזכות אסטרטגיית השיווק שנבנה יחד איתכם שתענה על כל המטרות שתרצו להשיג.

בואו ניגש לעבודה וניקח את העסק שלך קדימה. מוזמנים ליצור קשר ולתאם פגישת הכרות 

קמפיין סטורי או קמפיין לידים?

לא בטוחים מה העסק שלכם צריך? בשביל זה אנחנו כאן.
הכסף שלכם חשוב לנו אל תתנו לו להתבזבז סתם.
TOP 10
לוגו WEDOMEDIA
לא יודעים איך להתחיל?
תנו לנו לעשות את העבודה!
השאירו פרטים ואנחנו ניצור איתכם קשר בהקדם כדי לקבל יותר מידע מעמיק על העסק והנכסים הדיגיטליים שלכם בכדי להכין לכם הצעת מחיר ותכנית אסטרטגית לשיווק המותאמת לצרכי העסק