קידום אתרים

מה זה קידום
אתרים אורגני

גוגל היא מנוע החיפוש הגדול ביותר בעולם כאשר אחריה ניצבת יוטיוב, אשר שייכת לגוגל. בכל יום נתון, מתבצעים 63,000 חיפושים בשנייה או 5.6 ביליון חיפושים בכל יום אם תרצו. נתונים מטורפים.

מנוע החיפוש של גוגל מתחלק כך:

החלק הראשון המסומן במילה "ממומן" הוא שטח הפרסום של גוגל. שטח זה כולל בדרך כלל 4 מודעות בחלקו העליון של הדף ו-4 מודעות בחלקו התחתון של הדף- המספרים משתנים מחיפוש לחיפוש אבל אלו המספרים בדרך כלל. מתחת לשטח העליון יופיעו 10 תוצאות חיפוש (החלק שמסומן במילה "אורגני").

המטרה של גוגל היא להציג לגולש את התוצאות הטובות ביותר בהתאם לשאילתא שחיפש, זאת אומרת שאם בחלק העליון (הממומן) מי שהמודעה שלו תהיה טובה יותר והוא יציע יותר כסף, יופיע במקום גבוה יותר, בחלק האורגני יש אלמנטים אחרים אשר משפיעים על המיקום. מעטים האנשים שמגיעים היום לדף שני בגוגל ולכן התחרות על מי יהיה בדף הראשון היא גדולה מאוד.

אז איך מגיעים לדף הראשון או למקום הראשון בגוגל? 

ישנו מונח הנקרא SEO- SEARCH ENGINE OPTIMIZATION. מה זה אומר? כדי שהאתר יתקדם לדף הראשון על השאילתות שמתאימות לעסק שלנו, האתר צריך להתאים לדרישות של גוגל. כמות האלמנטים המשפיעים על הקידום היא עצומה ואף אחד לא באמת יודע את הסוד, אך יש מספר אלמנטים שבוודאות ידועים למקדמי האתרים וביניהם:
  • אתרים בטוחים עם תעודת SSL
  • אתרים שזמן הטעינה שלהם הוא מהיר.
  • אתרים המותאמים בצורה ידידותית למשתמשים.
  • אתרים המותאמים למובייל (מבחינת נראות ומבחינת מהירות)
  • תוכן איכותי העונה בצורה הטובה ביותר על שאילתות בתחום הרצוי.
  • ציון איכות של הדומיין ועוד.
קידום אורגני דוגמה

מה אנחנו עושים כדי לענות על הדרישות של גוגל?

טיפול ONSITE: כלומר, כל מה שקורה בתוך האתר עצמו.מעבירים בדיקות קפדניות על אתר הלקוח ובודקים מה לא בסדר, מה אפשר לשפר. למשל: כותרות (TITLES), תת כותרות (META TITLES), כותרות בתוך הדפים (תגיות H), קישורים שבורים בתוך האתר, מהירות האתר וכד'. לאחר הבדיקות אנו מבצעים את התיקונים (במידה והאתר לא שלנו אנו שולחים את כל התיקונים למתכנת האתר).בדיקות נוספות וחשובות שאנו עושים: בדיקת כפילויות של תכנים, בדיקת תכנים מקוריים ומחקר מילות מפתח שאנו רוצים וצריכים לקדם.לבסוף, כדי לענות על הדרישה של תוכן איכותי שעונה על השאילתות בצורה הטובה ביותר, אנו מוסיפים תכנים לאתר בצורת פוסטים לבלוג ועיבוי של תכנים קיימים.
טיפול OFFSITE: כלומר, כל מה שקורה מחוץ לאתר המקודם.עוברים על פרופיל הקישורים של האתר, כלומר בודקים מהיכן הוא מקבל קישורים, והאם כולם קישורים שטובים לאתר ויחזקו את איכות הדומיין. במידה ואנו מוצאים קישורים לא טובים אנו דואגים להסיר אותם. בנוסף אנו בונים פרופיל קישורים איכותי להעלאת ציון איכות הדומיין (בשפה המקצועית DA).חשוב להבהיר: תהליך SEO הוא תהליך ארוך אשר מניב תוצאות בדרך כלל רק לאחר כמה חודשים. התהליך אמנם ארוך אך כאשר התוצאות מגיעות והאתר מגיע לדפים הראשונים ובמקומות הראשונים, גם הלקוחות והכסף יתחילו לזרום.

רוצים לקדם את האתר שלכם בגוגל?

תנו לנו לעשות לכם מחקר מילות מפתח ותראו כמה אנשים תוכלו להכניס לאתר שלכם בצורה **אורגנית**!
TOP 10
לוגו WEDOMEDIA
לא יודעים איך להתחיל?
תנו לנו לעשות את העבודה!
השאירו פרטים ואנחנו ניצור איתכם קשר בהקדם כדי לקבל יותר מידע מעמיק על העסק והנכסים הדיגיטליים שלכם בכדי להכין לכם הצעת מחיר ותכנית אסטרטגית לשיווק המותאמת לצרכי העסק