בניית אתרים

בניית אתרים
ולמה צריך את זה?

האזינו למאמר:


בניית אתרים הינו תהליך מורכב זהו הת.ז של כל עסק כיום והחשיבות שלו היא רבה מאוד ולכן צריך לתת דגש מאוד משמעותי איך לבנות את האתר בצורה נכונה תוך התמקדות ביעדי העסק לטווח הקצר והטווח הארוך.

כמהנדס תוכנה שפיתח וניהל אין ספור פרויקטים אני יכול לומר בלב שלם שבניית אתר אינטרנט זה "חתונה" בין הלקוח לחברה חד משמעי ושלא יספרו לכם סיפורים. לרוב שדרוג אתר שנעשה בחברה אחת על ידי חברה אחרת יהיה יקר מאוד וזאת בגלל שהמתכנתים צריכים לחקור את האתר ולהבין את יסודות הבנייה ממש כמו בניין מגורים ולרוב בנייה חדשה של אתר תעלה פחות כסף משדרוג אתר קיים.

השלב המקדים לשלב הפיתוח הוא השלב הכי חשוב בתהליך, שלב האפיון,  בשלב זה נבצע אפיון מסודר ביחד עם גורמים בעסק כדי להבין את מטרות העסק והיעדים להם אנחנו שואפים להגיע בטווחי זמן שונים וזאת כדי להבין איך יהיה הFLOW  של האתר עוד בשלב מקדים לעיצוב.

מה השלבים

לבניית אתר?

אפיון

אפיון אתר

מרכז בתוכו מחקר שוק מקדים, שאלות רבות על תהליך העסקי, אפיון קהלי היעד, חקר מתחרים, העלאת דרישות של הלקוח תוך התייחסות לממשק CMS (Customer management system ) , ממשק לניהול האתר, הרשאות ניהול וכדומה. את התרגום של שלב האפיון אנחנו נראה בצורת פלט של סכמות ותבניות בסיסיות של הצגת נתונים מה שישמש אותנו לבניית DB (Database) עוד בטרם העיצוב של האתר.

אפיון משתמש

חווית משתמש

היתרון הכי משמעותי מעבר לצוות פיתוח מיומן זה ללא ספק הוותק בתחום השיווק וכסוכנות דיגיטל שחיה ונושמת אינטרנט אנו יודעים בדיוק איך אמורה להיות חווית המשתמש גם במובייל וגם בדסקטופ ככה שהאתר שלנו יהיה "מכונת לידים" (פניות לעסק) משומנת בצורה מצוינת, אתם שואלים מה הכוונה "מכונת לידים"?
אני אסביר, ברגע שיוצאים לקמפיין שיווקי בדיגיטל (הרי בניית אתר אינטרנט/דף נחיתה היא שלב מקדים בשיווק העסק) אנחנו מייצרים FLOW שמתנקז לאתר, "בגדול" דואגים להביא את קהל היעד הרלוונטי לאתר/ דף נחיתה וכאשר האתר בנוי בצורה נכונה בהתחשב מהירות, מותאם מובייל, נוח לשימוש, כפתורי קריאה לפעולה (לחצן התקשרות, אימייל) וטופס פנייה מסודרים ועוד פרטים שאחסוך ממכם את הפירוט הרב לפי חוכמת הניסיון השיווקי שלנו, סיכויים גבוהים מאוד שהאתר שלנו ייצר פניות רבות (לידים) ומכאן הכוונה למכונת לידים משומנת.

עיצוב אתר

עיצוב אתר

שלב שבו האתר מקבל "חיים", את עיצוב האתר עושים צוות הגרפיקאים המוכשרים שלנו שבו הם מתרגמים את הסכמות ואת בריף האתר לתצוגה חיה ונושמת אשר מתחשבת בתצוגת Mobile First . עיצוב האתר יהיה לא פחות ממדהים כך שיכווין את הגולשים להשארת פניות או ביצוע רכישות באתר ולהגדיל את רווחיות העסק.

פיתוח

פיתוח אתר

שלב האחרון שבו מרכיבים את "הפאזל". פיתוח האתר דורש מיומנות וניסיון מקצועי חשוב לבניית אתר בצורה נכונה תוך התחשבות בזמני טעינה, תקינות קוד האתר שמשפיעשפיע ישירות לקידום האתר בגוגל, אינטגרציות עם ממשקים נוספים דרך API או פלאג-אין נוספים לאתר. בשלב זה מבוצע גם בדיקות תקינות לאתר והטמעת קודי מעקב והמרות לקבלת דוחות אונליין על ביצועי האתר

איזה אתר אני צריך לעסק?

אתר תדמית הבנוי בוורדפרס מבוסס אלמנטור  – לרוב בעלי העסקים משתמשים באופציה זו והיא עונה על הצרכים של העסק. אתר זה הוא ת.ז עסקית ולרוב תמצאו בו בין 5-10 עמודים. אתרים אלו נראים מצוין ומותאמים למובייל וליצירת משפך שיווקי לעסק.

מחיר אתר כזה מתחיל מ-5,000 ₪

פיתוח אתר מ-0 הינו בניית אתר בעיצוב והתאמה לצרכי הלקוח ושפת התכנות תקבע בהתאם לשלב אפיון האתר. אתר ייבנה באופן אישי ושונה ממה שיש ברשת, דרישות הלקוח לייצר אתר ייחודי המותאם לצרכיו בעיצוב גרפי אישי עם השקעת מחשבה וקריאייטיב מייקרות את תהליך העבודה.

מחיר אתר כזה מתחיל מ-10,000 ₪ ותלוי דרישות לקוח.

אתרי E-commerce (חנות וירטואלית) – מטרת האתר הינה למכור מוצרים Online וחשוב לפתח את האתר בצורה נכונה כך שנשלב את כל כלי השיווק הדיגיטלי שעומדים לרשותינו בתהליכי האתר תוך התחשבות במשפך השיווקי: חיבור אוטומציה לדיוור עבור לקוחות (תרצו לשלוח להם מידי פעם מבצעים לא? אז למה שזה לא יעשה באופן אוטומטי..), ניהול מבצעים באתר, פופאפים להצגת מבצעים, חיבור לממשקים חיצוניים כגון זאפ להשוואת מחירים ועוד..

אתרי מסחר מתחילים בעלות של 10,000 ₪

לדוגמאות ופרויקטים לחצו

אילו הוצאות נוספות יש לבניית האתר?

ישנם הוצאות נלוות לאתר כגון אחסון אתרים, רכישת דומיין, ניהול ואחזקת אתר במידת הצורך.

אחסון האתר / דף נחיתה תלוי בגודל האתר, כמות התנועה הצפויה לאתר, חשיבות לגיבויים ועוד פרמטרים כאלה ואחרים שנלקחים בחשבון בעת שלב האפיון של האתר.
חברת אחסון מצוינת שאנחנו עובדים איתה CloudWays שרתים מהירים ותמיכה מצויינת להרשמה –

לחצו כאן וקבלו בונוס 15$ הנחה 

רכישת דומיין – דומיין הינו שם ייחודי (מתורגם למספרים "מאוחרי הקלעים") האמור לייצג את האתר שלנו ברשת האינטרנט זהו כתובת ייחודית של האתר. עלות הדומיין נע בין 120 ₪ לשנתיים עד לשמות מאוד מבוקשים אשר יכולים להגיע לסכומים גבוהים של עשרות אלפי שקלים. לרוב המוחלט 120 ₪ לשנתיים יעשו את העבודה. חשוב לדעת בטרם רוכשים את הדומיין אנו נבצע בדיקה מקדימה לבדוק שהדומיין "נקי" ולא ברשימה השחורה של גוגל (רשימה שמוציאה את האתר מתוצאות החיפוש) אנו נבדוק את איכות וסמכות הדומיין ויש לזה משקל רב בעת קידום האתר בשלב השני.
מקורות לרכישת דומיין BOX ו- GoDaddy

עוד חשוב להזכיר כי בניית אתר הוא התהליך הראשוני בפרסום העסק והמטרה העיקרית היא להביא את קהל היעד הכי איכותי לאתר כדי לייצר פניות/רכישות לעסק אחרת מה התועלת באתר חדש ומדהים?

כל האתרים שלנו נבנים עם מחשבה קדימה, הנעה לפעולה, קבלת דוחות אונליין על ביצועי האתר לכל לקוח והתאמת האתר למנועי החיפוש.

לא בטוחים שאתר הוא הדבר שאתם צריכים? 

בניית אתר זה חתונה!

אם כבר מתחתנים לא תכירו את הכלה? מהנדסי תוכנה וצוות מקצועי יבנו לך אתר לכל מטרה עם משפך שיווקי להשגת מטרות ויעדים!
TOP 10
Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 30 ביקורות
×
js_loader
לוגו WEDOMEDIA
לא יודעים איך להתחיל?
תנו לנו לעשות את העבודה!
השאירו פרטים ואנחנו ניצור איתכם קשר בהקדם כדי לקבל יותר מידע מעמיק על העסק והנכסים הדיגיטליים שלכם בכדי להכין לכם הצעת מחיר ותכנית אסטרטגית לשיווק המותאמת לצרכי העסק